November 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

Latest topics
» Vox Populi, Methods Of Manipulation - 2 Hours Documentary -
by yenyneal Fri Oct 09, 2015 2:49 pm

» Jagjit Singh And Chitra Singh-Rog Ban Ke Reh Gaya Mp3
by yenyneal Wed Oct 07, 2015 12:12 pm

» PADRE FABIO DE MELO GUARDIAO
by yenyneal Sat Oct 03, 2015 2:11 am

» Pipe Flow Expert 5.12.1.1
by yenyneal Wed Sep 23, 2015 12:11 pm

» Adralin English 240x400 Game-adds
by yenyneal Tue Sep 15, 2015 1:38 am

» Jai Jai Radha Raman Hari Bol - Krishna Bhajan- Govind Bharga
by yenyneal Sat Aug 22, 2015 5:31 am

» Children Of Bodom-In Your Face Mp3
by yenyneal Sun Aug 09, 2015 6:09 am

» Dragon Ball Z Bid For Power Download Pc Pelo Torrent
by yenyneal Tue Jul 07, 2015 9:07 am

» Japan Extreme Com
by yenyneal Sat May 30, 2015 5:10 pm


သူ အတြက္... သူ....မလုိအပ္ခ်ိန္မွာ...... တုိ ့ကုိ သတိရေပးပါ

View previous topic View next topic Go down

သူ အတြက္... သူ....မလုိအပ္ခ်ိန္မွာ...... တုိ ့ကုိ သတိရေပးပါ

Post  mal.ma.di on Sun Apr 17, 2011 5:05 am

အခ်စ္ဆုိတာ ...........ခ်စ္မိျပီဆုိရင္
သူဘက္က ျပန္ ရ ရွိလာမယ္ ့ အက်ဴိး အျမတ္ /အေကာင္းေတြ အဆုိးေတြ
သူနဲ ့ ပတ္သတ္တာ မွန္းသမွ် အားလုံးထဲက မွ
အဆုိးေတြကုိ ဘဲ ရယူေပးခ်င္တတ္တယ္ ...လုိ ့ထင္တယ္

အဆုိးေတြ မေကာင္းတာေတြ ..
သူမလုိခ်င္တာမွန္းသမွ် လက္ ခံေပးထားျပီး အျခား မွာ သူ ေပ်ာ္ေနတာ
ကုိယ္ ့ကုိ ေမ ့ ေန ရင္ေတာင္
ကုိယ္ ့က သူ ရဲ ့ စိတ္ေတြ ညစ္ေန ခ်ိန္မွာ အနားမွာ ..ရွိေန ခ်င္မိတာ
:15:
ေပ်ာ္ေနခ်ိန္မွာေမ ့ထားခဲ ့ရင္ေတာင္
မင္းငုိမယ္ ့အခ်ိန္မွာ ငါ ရင္ကုိ ဖြင့္ထားေပး ပါမယ္ ခ်စ္သူ.............. :9: :9: :9:

mal.ma.di
ေလ့လာသူအဆင့္
ေလ့လာသူအဆင့္

ေရးသားခ်က္မ်ား : 1
မွတ္ပံုတင္ေသာေန ့ : 2011-04-17
အသက္ : 35
ေနထိုင္ေသာနိဳင္ငံ : MYANMAR

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum