November 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

Latest topics
» Vox Populi, Methods Of Manipulation - 2 Hours Documentary -
by yenyneal Fri Oct 09, 2015 2:49 pm

» Jagjit Singh And Chitra Singh-Rog Ban Ke Reh Gaya Mp3
by yenyneal Wed Oct 07, 2015 12:12 pm

» PADRE FABIO DE MELO GUARDIAO
by yenyneal Sat Oct 03, 2015 2:11 am

» Pipe Flow Expert 5.12.1.1
by yenyneal Wed Sep 23, 2015 12:11 pm

» Adralin English 240x400 Game-adds
by yenyneal Tue Sep 15, 2015 1:38 am

» Jai Jai Radha Raman Hari Bol - Krishna Bhajan- Govind Bharga
by yenyneal Sat Aug 22, 2015 5:31 am

» Children Of Bodom-In Your Face Mp3
by yenyneal Sun Aug 09, 2015 6:09 am

» Dragon Ball Z Bid For Power Download Pc Pelo Torrent
by yenyneal Tue Jul 07, 2015 9:07 am

» Japan Extreme Com
by yenyneal Sat May 30, 2015 5:10 pm


Usb အသံုးၿပဳခြင့္ပိတ္ထားနည္း

View previous topic View next topic Go down

Usb အသံုးၿပဳခြင့္ပိတ္ထားနည္း

Post  itcrazy on Sat Feb 12, 2011 2:20 pm


computerသမာတိုင္းသိၾကပါတယ္
မသိေသးသူမ်ာအတြက္ပါ

* ၁) RUN >>> REGEDIT ကိုေခၚပါ။
* (၂) HKEY_LOCAL_MACHINE >>> SYSTEM >>>
* CURRENT CONTROL SET>>>CONTROL
* ကိုေရာက္ေအာင္သြားပါ။
* (၃) RIGHT CLICK >>> NEW >>> KEY ၿပဳလုပ္ပါ။
* (၄) KEY NAME ကို StorageDevicePolicies ဟုေပးပါ။
* (၅) USB အသံုးၿပဳခြင့္ပိတ္လိုလွ်င္ KEY VALUE ကို 1 ဟုရိုက္ပါ။
* အသံုးၿပဳခြင့္ေပးလိုလွ်င္ 0 ဟုရိုက္ပါ။



avatar
itcrazy
mmt technician
mmt technician

ေရးသားခ်က္မ်ား : 86
မွတ္ပံုတင္ေသာေန ့ : 2011-02-08
ေနထိုင္ေသာနိဳင္ငံ : ထိုင္း

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum