July 2017
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Latest topics
» Vox Populi, Methods Of Manipulation - 2 Hours Documentary -
by yenyneal Fri Oct 09, 2015 2:49 pm

» Jagjit Singh And Chitra Singh-Rog Ban Ke Reh Gaya Mp3
by yenyneal Wed Oct 07, 2015 12:12 pm

» PADRE FABIO DE MELO GUARDIAO
by yenyneal Sat Oct 03, 2015 2:11 am

» Pipe Flow Expert 5.12.1.1
by yenyneal Wed Sep 23, 2015 12:11 pm

» Adralin English 240x400 Game-adds
by yenyneal Tue Sep 15, 2015 1:38 am

» Jai Jai Radha Raman Hari Bol - Krishna Bhajan- Govind Bharga
by yenyneal Sat Aug 22, 2015 5:31 am

» Children Of Bodom-In Your Face Mp3
by yenyneal Sun Aug 09, 2015 6:09 am

» Dragon Ball Z Bid For Power Download Pc Pelo Torrent
by yenyneal Tue Jul 07, 2015 9:07 am

» Japan Extreme Com
by yenyneal Sat May 30, 2015 5:10 pm


ေပ်ာ္ပါေစခ်စ္သူ...

View previous topic View next topic Go down

ေပ်ာ္ပါေစခ်စ္သူ...

Post  ခင္ဂ်ဴး on Sun Jul 15, 2012 5:55 am

ေပ်ာ္ပါေစခ်စ္သူ...
ငါ.ႏွလုံးေသြးနဲ.ေရးစပ္ခဲ.တဲ.
ဒီကဗ်ာကုိဖတ္ရင္း။
ေပ်ာ္ပါေစခ်စ္သူ...
ငါ.မ်က္ရည္ေတြနဲ.ျပဳလုပ္ေပးခဲ.တဲ.
ဒီအေျဖကုိလက္ခံရင္း။
ေပ်ာ္ပါေစခ်စ္သူ...
ငါ.အခ်စ္ေတြနဲ.သြန္းေလာင္းေပးခဲ.တဲ.
မင္းတုိ.ႏွစ္ေယာက္ဘ၀ေလး။
ေပ်ာ္ပါေစခ်စ္သူ...
ငါ.ကု္ဥေပကၡာျပဳခဲ.တဲ.
ဒီေလာကျကီးမွာ မင္းေနထုိင္ရင္း။
ေပ်ာ္ပါေစခ်စ္သူ...
မင္းေပ်ာ္ရႊင္ဖုိ.အတြက္
ငါ.ႏွလုံးသားတစ္ခုလုံးစုတ္ျပတ္သတ္သြားလည္း
မင္းေပ်ာ္ေနတဲ.အတြက္...
ငါေက်နပ္ေနမိတယ္..ခ်စ္သူ။

ခင္ဂ်ဴး
ေလ့လာသူအဆင့္
ေလ့လာသူအဆင့္

ေရးသားခ်က္မ်ား : 1
မွတ္ပံုတင္ေသာေန ့ : 2012-07-14
အသက္ : 23
ေနထိုင္ေသာနိဳင္ငံ : ျမန္မာ

View user profile http://www.facebook.com/khin.jue

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum