July 2017
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Latest topics
» Vox Populi, Methods Of Manipulation - 2 Hours Documentary -
by yenyneal Fri Oct 09, 2015 2:49 pm

» Jagjit Singh And Chitra Singh-Rog Ban Ke Reh Gaya Mp3
by yenyneal Wed Oct 07, 2015 12:12 pm

» PADRE FABIO DE MELO GUARDIAO
by yenyneal Sat Oct 03, 2015 2:11 am

» Pipe Flow Expert 5.12.1.1
by yenyneal Wed Sep 23, 2015 12:11 pm

» Adralin English 240x400 Game-adds
by yenyneal Tue Sep 15, 2015 1:38 am

» Jai Jai Radha Raman Hari Bol - Krishna Bhajan- Govind Bharga
by yenyneal Sat Aug 22, 2015 5:31 am

» Children Of Bodom-In Your Face Mp3
by yenyneal Sun Aug 09, 2015 6:09 am

» Dragon Ball Z Bid For Power Download Pc Pelo Torrent
by yenyneal Tue Jul 07, 2015 9:07 am

» Japan Extreme Com
by yenyneal Sat May 30, 2015 5:10 pm


Profile မွာ ဓာတ္ပံုတင္ခ်င္လို႔ပါ

View previous topic View next topic Go down

Profile မွာ ဓာတ္ပံုတင္ခ်င္လို႔ပါ

Post  lifemark on Mon Jun 20, 2011 12:20 pm

ကၽြန္ေတာ့္ရဲ့ Profile ဒါမွမဟုတ္ ဒီဖိုရမ္ေပၚမွာ
ဓာတ္ပံုေတြတင္ခ်င္လို႔ပါ..
ဘယ္လိုတင္ရမလဲမသိဘူး...
တင္ဖို႔လိုက္ရွာတာလည္းမေတြ႔ဘူး
ကၽြန္ေတာ္ကပဲေသခ်ာလိုက္မရွာတာလားေတာ့မသိဘူး..
ဒါေပမဲ့ မေတြ႔ဘူး..
Admin မ်ားေျပာျပေပးပါလို႔အႀကံျပဳခ်င္ပါတယ္...


ေပ်ာ္ရြင္ၾကပါေစ

lifemark
ေလ့လာသူအဆင့္
ေလ့လာသူအဆင့္

ေရးသားခ်က္မ်ား : 3
မွတ္ပံုတင္ေသာေန ့ : 2011-06-20

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum